Proč jsme pro rodiče stále děti i když nám je 30+ let?

Poslouchejte na svých oblíbených platformách

více o podcastu

Délka: 41:13

S Johankou jsme se potkali v ordinaci, kdy se mě na závěr fyzioterapeutické konzultace zeptala, jak to udělat, abychom se necítili jako dospělé děti ukřivdění ve vztahu k našim rodičům.

O tom, jak můžeme pohlédnout na vztahy nás “dospělých dětí” s našimi rodiči, ale také například o tom, jaké je to být po třicítce bez dětí jsme si povídali v rámci našich podcastů projektu Životní logika.

Pustit video verzi podcastu

zamyšlení

„Nálepku dítěte pro rodiče z nás nesundá snad nikdo za celý náš život. Neznamená to ale, že bychom měli být na rodiče naštvaní nebo si nést jakékoli křivdy z dob minulých.“