S Johankou jsme se potkali v ordinaci, kdy se mě na závěr fyzioterapeutické konzultace zeptala, jak to udělat, abychom se necítili jako dospělé děti ukřivdění ve vztahu k našim rodičům.
O tom, jak můžeme pohlédnout na vztahy nás “dospělých dětí” s našimi rodiči, ale také například o tom, jaké je to být po třicítce bez dětí jsme si povídali v rámci našich podcastů projektu Životní logika.
Pustit video verzi podcastu
zamyšlení
„Nálepku dítěte pro rodiče z nás nesundá snad nikdo za celý náš život. Neznamená to ale, že bychom měli být na rodiče naštvaní nebo si nést jakékoli křivdy z dob minulých.“