Psychologii můžeme vnímat jako cestu k člověku, ale bohužel často nálepkuje děti i dospělé. Věděl Platón a spol. více o mysli než současná psychologie? Anebo proč člověka nevnímáme jako celek?
Druhý díl podcastu s Milanem Studničkou jsme vedli nejen na témata o psychologii, ale také například o informacích, které jsou základem celého projektu Životní logika.
Pustit video verzi podcastu
zamyšlení
„Psychologie by měla hledat, ověřovat a navrhovat řešení. Nikoli nálepkovat a zbavovat člověka zodpovědnosti.“