Pokračování rozhovoru s Vojtou Kotkem, kdy jsme diskutovali nad tím, zdali jsou hranice pro děti nezbytné a jak vnímá komunikaci a přístup k dětem.
Ale také o tom, zdali chybovat je lidské, nebo jestli můžeme předcházet nedorozumění s dětmi, ale také se svými nejbližšími. A jak jeho syn objevuje svět …
Pustit video verzi podcastu
zamyšlení
„Energie je pojem, který velmi často používáme, aniž bychom dokázali blíže popsat, co vlastně myslíme. Energie je život a komunikace. To když pochopíme, tak jsme na nejlepší cestě náš život skutečně naplnit.“